Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 950 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław mieści się w kamienicy. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 70,09 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 13 554 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Konkurencyjna cena 950 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na III piętrze.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim stylowym, klasycznym wnętrzem zaprojektowanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal:
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław imponuje ponadto prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Blisko Rynek oraz bogata infrastruktura. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca także swoim ogromnym potencjałem. Doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako siedziba firmy, kancelarii, gabinetu itp. Zmotoryzowanych ucieszy opcja korzystania z miejsca parkingowe przy budynku. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont mieszkania do sprzedaży Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16328)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...