Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 200 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi 7 761 zł. Niewielka, ale komfortowa powierzchnia wynosząca 25,77 metra kwadratowego przygotowana jest od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Piąte piętro jedenastokondygnacyjnego wieżowca. Wystawa okien na zachód. Dobry stan techniczny, choć wnętrze może wymagać remontu. Wszystkie media miejskie.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się dużym potencjałem – doskonałe jako inwestycja i lokata kapitału pod wynajem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy piwnica.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Fabryczna jest również znakomita lokalizacja z doskonałą komunikacją. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna spółdzielczo-własnościowe bez księgi wieczystej. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16002)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...