Mieszkanie Wrocław (okolice) wynajem za 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice) do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 2015 roku. Powierzchnia mieszkania na wynajem Wrocław (okolice) to wygodne 51,85 m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na północny zachód. Konkurencyjna cena 2,3 tys. zł/m-c, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym najemcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) usytuowane jest na II piętrze.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przestronnym, komfortowym, słonecznym i eleganckim wnętrzem. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) poszczycić się może również prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Osiedle jest ciche, kameralne, ogrodzone i w pełni zagospodarowane. Na wyciągnięcie ręki: szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, dyskonty, pizzerie, restauracje, fitness, przychodnie zdrowia, obiekty kultu religijnego, punkty usługowe. Wokół dużo zieleni i terenów rekreacyjnych.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– balkon.
Do oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław (okolice) przynależy komórka lokatorska. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei miejsce parkingowe (w cenie).

Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) dedykowane parom albo rodzinom. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania od wynajęcia Wrocław (okolice).

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15729)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...