Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 350 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 48 m2. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 292 zł. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Budynek oddany do użytku w 2002 roku. Mieszkanie Wrocław sprzedaż objęte zostało znanym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłącznie sprzedający.

Duża zaletą mieszkania Wrocław na sprzedaż jest zawarty już w cenie koszt zakupu boksu garażowego (22,6 m2) oraz komórki lokatorskiej (4,01 m2). Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie Wrocław na sprzedaż znajduje się nieopodal szkoły, w dobrym punkcie z wieloma połączeniami komunikacji miejskiej. Nieopodal wjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, trochę dalej znane centrum handlowe.

Wnętrze mieszkania Wrocław sprzedaż wykończone w dobrym standardzie i przy użyciu solidnych oraz trwałych materiałów. Tworzą je: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój + balkon. Do budynku został doprowadzony światłowód, zatem właściciele mieszkania Wrocław na sprzedaż będą mogli korzystać z bardzo szybkiego internetu.

Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław do sprzedaży. Informacje dotyczące mieszkania Wrocław na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3490)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...