Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 78,97 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 2018 roku o 4 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój
– balkon/taras.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki mieści się na terenie ekskluzywnego osiedla, na którym stoją 4 budynki wielorodzinne, w których znajduje się łącznie 251 mieszkań. Wysokość pomieszczeń wynosi w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm. Prestiżowa lokalizacja zapewnia bliskość kompletnej, rozwiniętej infrastruktury w postaci m.in. sklepów, punktów usługowych, szkół, a także terenów zielonych. Dodatkowym atutem mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki jest znakomite połączenie komunikacyjne oraz przemyślane zagospodarowanie przestrzeni między budynkami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-8222)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...