Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajmu w cenie 2 600 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyróżnia się interesującą ekspozycją na północ – południe – zachód oraz komfortowym metrażem 67 m2. Budynek z 2007 roku. Rynek wtórny. Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca ponadto swoją konkurencyjną ceną 2,6 tys. zł/m-c i nadaje się do szybkiego wprowadzenia się. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zlokalizowane jest na II piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca unikatową lokalizacją przy Kępie Mieszczańskiej, zaledwie 7 minut spacerem od Rynku. Dużą zaletą oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław jest jego komfortowe, elegancki i praktycznie zaaranżowane wnętrze z podziałem na:
– salon;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– łazienkę z wc;
– przedpokój;
– balkon.
W osobnym pomieszczeniu znajduje się część gospodarcza.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław gwarantuje nowym najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring + ochrona + solidne, antywłamaniowe drzwi. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 120 zł/m-c). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 600 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15733)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...