Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 560 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 14 257 zł. Powierzchnia mieszkania to 39,28 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest w 5-kondygnacyjnym budynku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przeszło remont, kiedy to wymieniono instalację elektryczną, wodno-sanitarną oraz piony wodne. Funkcjonalny rozkład pokoi w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław prezentuje się następująco: salon + przedpokój + sypialnia + łazienka z wc + kuchnia. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż o ogromnym potencjale i możliwościach. Znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny i późniejszy, dochodowy wynajem. Sprzyja temu elitarna lokalizacja w ścisłym centrum, raptem 200 m od Rynku.

Mieszkanie Wrocław do sprzedaży przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania Wrocław do sprzedaży.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3492)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...