Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 199 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 3 651 zł. Powierzchnia mieszkania to 54,5 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na parterze. Budynek o czterech kondygnacjach.

Rozkład pokpi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice): loggia + łazienka + przedpokój + sypialnia + kuchnia + salon + wc. Dużą zaletą tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) są niskie koszty utrzymania. Dodatkowo cena uwzględnia już opłatę za murowany garaż z oddzielną księgą wieczystą. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) poszczycić się może znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal placu zabaw, strefy fitness i boiska sportowego.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław (okolice) po generalnym remoncie. Dobrej jakości materiały wykończeniowe oraz wysoki standard wykończenia to kolejne zalety tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). W trakcie remontu wstawiono nowe okna, na podłogach położono dobrej klasy płytki i panele, a na ścianach i sufitach gładzie. Cała łazienka i toaleta wykonana została praktycznie od podstaw. Dodatkowo w mieszkaniu są nowe instalacje elektryczne, wodne, kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania (nowoczesny piec węglowy).

Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą mieszkania Wrocław (okolice), obsługę formalnoprawna transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). (146-1878).

Kontakt:
Tel. +48 663 774 792

Inne w tej kategorii...