Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 374 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 077 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 52,85 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na parterze. Budynek z 2018 roku o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Do najmocniejszych atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna należy zaliczyć: przynależny taras, ogród, wysoki standard, dobrej jakości użyte materiały oraz znakomitą lokalizację w nowej inwestycji. Taka prestiżowa lokalizacja gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, komfortu oraz prywatności. W sąsiedztwie mieszczą się przedszkola, żłobek, przychodnia zdrowia, sklepy, apteka, restauracja, kościół, szpital, stadion oraz znane centrum handlowe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna wraz z przynależną komórką lokatorską oraz garażem (dodatkowo płatne). Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Mieszkanie do sprzedaży komfortowo wykończone, dotychczas niezamieszkałe.

Mieszkanie do sprzedaży adresowane do rodzin, jak również może stanowić atrakcyjną ofertę inwestycyjną. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16034)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...