Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 396 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 556 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 60,4 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 1980 roku o 11 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław przeszło kapitalny remont. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie instalacje, na podłogach położono mozaikę parkietową, okna wstawiono plastikowe, a drzwi wejściowe wymieniono na podwójne, antywłamaniowe.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + loggia. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się nieopodal kompletnej infrastruktury: sklepów, szkół, przedszkoli etc.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16000)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...