Mieszkanie Wrocław Kiełczów wynajem za 1 500 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 51,89 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Mieszkanie Wrocław Kiełczów do wynajęcia przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie Wrocław Kiełczów do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Dodatkowo mieszkanie na sprzedaż objęte jest słynnym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Wnętrze mieszkania Wrocław Kiełczów na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka z wc + korytarz + balkon. Wszystkie pomieszczenia kompletnie wyposażone i umeblowane. Wysokiej klasy kuchnia. W sypialni szafa garderobiana. Do mieszkania na wynajem Wrocław Kiełczów przynależy komórka lokatorska (2,55 m2).

Znakomita lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław Kiełczów znajduje się nieopodal szkoły, dyskontów znanych sieci, przystanków komunikacji międzymiastowej i podmiejskiej. To również świetne miejsce pod kątem komunikacyjnym, gdyż blisko stąd do wjazdu na trasę S8 i Autostradową Obwodnicę Wrocławia. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Kiełczów do wynajęcia obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Kiełczów.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław Kiełczów zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Kiełczów oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15384)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...