Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 3 200 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane w budynku/kamienicy z 1970 roku w konkurencyjnej cenie 3,2 tys. zł/m-c. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław cechuje dobry standard i dlatego nowi domownicy mogą się tu szybko wprowadzić. W poczet zalet mieszkania do wynajmu Wrocław należy dodatkowo zaliczyć pochodzenie z rynku wtórnego. Budynek o 5 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się na I piętrze i poszczycić się może ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Powierzchnia oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław to 57 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim starannie odremontowanym wnętrzem z zachowaniem dbałości każdy detal. Mieszkanie do wynajmu Wrocław jest kompletnie umeblowane i wyposażone:
– salon;
– balkon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Do długiej listy zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław koniecznie należy dodać prestiżową lokalizację na terenie zielonego i spokojnego osiedla w centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki sklepy, szkoła, kościół. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe przy ulicy.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław adresowane do rodzin, młodych osób oraz studentów. Do mieszkania do wynajmu Wrocław przynależy duża piwnica. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15819)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...