Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 3 000 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 47 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na XIV piętrze wieżowca. Budynek z 2016 roku o 16 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie do wynajęcia przygotowane od razu do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja w centrum, na Starym Mieście, w słynnym apartamentowcu to pierwsza z zalet oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław. Wnętrze niezwykle komfortowe, eleganckie i wygodne. Z okien rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– 2 balkony

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do wynajmu Wrocław są w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Ogrzewanie miejskie. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, jednomiesięczna kaucja. Mieszkanie na wynajem Wrocław adresowane do osób poszukujących wygody, luksusu oraz ceniących sobie wysoką jakość. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11423)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...