Mieszkanie Wrocław Biskupin na wynajem w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka / studio / 1 pokój, Wrocław Biskupin do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 4-kondygnacyjnym budynku. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 2,3 tys. zł/m-c i ciekawa ekspozycja okien na zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na II piętrze. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław o pow. 29,8 m2 gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją lokalizacją w najbardziej prestiżowej dzielnicy miasta, ale również funkcjonalnie i komfortowo rozplanowanym wnętrzem:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Wszystkie pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia mieszkaniu Wrocław są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe za szlabanem przy budynku.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław znajduje się w sąsiedztwie rozbudowanej infrastruktury, wszystkich niezbędnych usług. Nieopdal przepiękne tereny rekreacyjne. Mieszkanie na wynajem Wrocław za zasadach najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15823)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

 

Inne w tej kategorii...