Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 3 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na siódmym piętrze dziesięciokondygnacyjnego wieżowca z korzystną wystawą okien w kierunku południowo zachodnim. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 3,3 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2013 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 43 m2.

Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu, z którego okien rozpościera się imponujący widok na miasto. To niezwykle prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji mieszkaniowej. W zasięgu wzroku bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe (apteki, punkty usługowe, sklepy, galerie handlowe, przychodnie zdrowia). Spacer na Rynek nie powinien zająć dłużej niż kwadrans. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław olśniewa swoim komfortowym, eleganckim oraz prestiżowym wnętrzem. Do długiej listy zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław koniecznie należy dodać praktyczny rozkład pomieszczeń: aneks kuchenny + przedpokój + balkon + sypialnię + salon + łazienkę. Właściciele aut docenią na pewno podziemny garaż. Ekskluzywny apartament do na wynajem gwarantuje swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu udogodnień podnoszących jego komfort, jak np. klimatyzacja.

Mieszkanie na wynajem Wrocław z umową na czas nieokreślony i jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A działającym na terenie całej Polski otrzymujesz pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami a wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-36)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...