Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna na wynajem. 41,37 metra kwadratowego wynosi powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na parterze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2017 roku liczący o czterech kondygnacjach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna gotowe do wprowadzenia się nowych najemców.

Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna estetycznie umeblowanie w minimalistycznym, skandynawskim stylu: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia. Mocnym atutem oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna jest jego znakomita lokalizacja blisko obwodnicy, co gwarantuje szybką komunikację w wielu kierunkach. Nieopodal znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa, żłobki, dyskonty, centrum kultury, restauracja, szpital, apteki, etc. Wokół cisza i spokój.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna w ramach znanego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Do mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna przynależy przepiękny, duży ogród o powierzchni 30 metrów kwadratowych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15456)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...