Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyróżnia się interesującą ekspozycją na południowy wschód oraz komfortowym metrażem 43,63 m2. Budynek z 1999 roku. Rynek wtórny. Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca ponadto swoją konkurencyjną ceną 2,4 tys. zł/m-c i nadaje się do szybkiego wprowadzenia się. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zlokalizowane jest na II piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją przy znanej w mieście arterii. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, punkty usługowe, restauracje, sklepy, supermarkety, apteki, przychodnie zdrowia, placówki oświatowe, szkoły etc. Lokalizacja jest znakomicie skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Wokół przepiękne tereny zielone.

Mieszkanie na wynajem Wrocław urzeka również swoim komfortowym i nowoczesnym wnętrzem z następującym rozkładem:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– balkon.
Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wraz z niezbędnymi sprzętami AGD. Właściciel mieszkania na wynajem Wrocław deklaruj chęć umeblowania wnętrza na prośbę najemcy. Do mieszkania do wynajęcia Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku.

Mieszkanie do wynajmu na zasadach najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (041-15820)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...