Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na II piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 58,9 m2 z ciekawą ekspozycją okien to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 2,4 rys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją na Starym Mieście, blisko Rynku. W otoczeniu bogata infrastruktura usługowo-handlowa. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław zostało odświeżone. Wszystkie pokoje w mieszkaniu na wynajem Wrocław są przestronne, widne i ciepłe:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia tego mieszkania do wynajęcia Wrocław pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3702)

Kontakt:
e-mail: a.krasicka@wgn.pl

Inne w tej kategorii...