Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 1 750 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto na wynajem. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Stare Miasto mieści się na III piętrze. Duża atutem mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto jest również jego wygodny metraż 39,76 mkw., bezpieczna lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na wschód – zachód, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Mieszkanie na wynajem Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– balkon
– salon
– sypialnia
– kuchni
– przedpokoju
– łazienki.
Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Do mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto przynależy pomieszczenie piwniczne.

Długa listę zalet tego mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto zamyka znakomita lokalizacja w pobliżu kompletnej infrastruktury. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację  tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15620)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...