Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 800 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 47 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest w 5-kondygnacyjnym budynku z 1970 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: północ – południe. Prestiżowa lokalizacja w okolicach słynnego Sky Tower to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. To znakomity punkt na mapie miasta z bardzo dobrym dostępem do komunikacji publicznej (tramwaje i autobusy).

Mieszkanie Wrocław do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Dodatkowo mieszkanie na wynajem Wrocław objęte jest słynnym programem „0% prowizji od najemcy”, co oznacza, że całość wynagrodzenia dla biura pokrywa tylko właściciel.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław prezentuje się następująco:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Mieszkanie do wynajmu Wrocław przygotowane od razu do zamieszkania przez nowych najemców. Mieszkanie na wynajem Wrocław o jasnym, słonecznym wnętrzu, środkowe i bardzo ciepłe. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław na co najmniej rok. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15408)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...