Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 839 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją atrakcyjną ceną 839 tys. zł czy położeniem na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z ciekawą ekspozycją okien, ale także komfortową powierzchnią 89 m2. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 9 427 zł/m2. Budynek z 2008 roku. Wnętrze mieszkania na sprzedaży Wrocław wykończone w dobrym standardzie, co pozwala nowym domownikom wprowadzić się tu niemal w każdej chwili. Rynek wtórny.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim 2-poziomowym, komfortowym i stylowym wnętrzem z efektowną antresolą. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
POZIOM I:
– kuchnia
– 2 pokoje
– balkon
– łazienka z wc
POZIOM II:
– 2 pokoje
– balkon
– łazienka z wc

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław olśniewa również swoim ogromnym potencjałem z przeznaczeniem pod działalność biurową. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław gwarantuje nowym mieszkańcom duże poczucie komfortu. Dba o to nowoczesna klimatyzacja. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego. Mieszkanie na sprzeda Wrocław poszczycić się może również doskonałą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury: centrum handlowego, szkół, żłobków, aptek, przychodni zdrowia etc.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3701)

Kontakt:
e-mail: a.krasicka@wgn.pl

Inne w tej kategorii...