Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 3 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w czterokondygnacyjnym budynku.Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 3,4 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na drugim piętrze. Rynek pierwotny. Budynek z 2022 roku. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław o pow. 48,2 m2 gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkania do wynajęcia Wrocław oczarowuje w pierwszej kolejności swoim funkcjonalnie zaprojektowanym, nowoczesnym wnętrzem z następującym rozkładem:
– przedpokój;
– garderoba;
– łazienka;
– taras;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– salon.
Dużym atutem jest na pewno obecność komórki lokatorskiej oraz garażu.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław poszczycić się może nobilitującą lokalizacją na terenie ekskluzywnej inwestycji mieszkaniowej w lubianej przez mieszkańców części miasta. Po sąsiedzku: przepiękne tereny zielone, parki, sklepy, punkty usługowe, szkoły, autostrada, AOW etc. Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław zostanie dodatkowo wyposażone zgodnie z potrzebami najemcy. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecamy serdecznie i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15812)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Inne w tej kategorii...