Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 540 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 1989 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 61,68 m2.Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 8 755 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 7-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na północ i południe. Konkurencyjna cena 540 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na V piętrze.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Mieszkanie do sprzedaży Wrocław imponuje już od pierwszej prezentacji swoim przestronnym, komfortowym i słoneczny wnętrzem:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc
– balkon.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław zostało kompleksowo odremontowane z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wszystkie media miejskie.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znakomicie nadaje się dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność funkcjonalnej komórki lokatorskiej. Rodziny posiadające samochód mają możliwość parkowania przed budynkiem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, blisko szkoły, przedszkola, słynnej galerii handlowej oraz osiedlowych sklepów sieciowych i dyskontów popularnych marek. W otoczeniu nie brakuje również punktów gastronomicznych. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają rozległe tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta. Cena oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław podlega dalszym negocjacjom. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16255)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...