Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 2 000 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Budynek o 12 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 46,15 mkw., usytuowanie na X piętrze oraz wygodny rozkład pomieszczeń i pokoi. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka
– przedpokój.

Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto klimatyzowane, kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD/RTV. Warto w tym miejscu jeszcze raz podkreślić prestiżową lokalizację, gdyż zapewnia ona bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Do Rynku jest zaledwie 5 minut. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15556)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...