Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży w cenie 407 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 2 537 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać ogromny metraż 160,42 mkw., bezpieczne I piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek pochodzi z 1938 roku i liczy 3 kondygnacje. Wystawa okien na południowy wschód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim przepięknie zadbanym ogrodem, aranżacją na 2 poziomach oraz atrakcyjną lokalizacją niedaleko centrum. Do Rynku można dojść w zaledwie 8 minut spacerem. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, markety, punkty usługowe oraz tereny spacerowe. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy wolno stojący garaż.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– sypialnia
POZIOM 2:
– pokój dziecinny
– łazienka.
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) przynależy duże pomieszczenie piwniczne. Przy konieczności finansowania zakupu tego mieszkania (okolice, Oława) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-676)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...