Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 2,8 tys. zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na siódmym piętrze ośmiokondygnacyjnego wieżowca. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 2,8 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2015 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 44,4 m2.

Mieszkanie na wynajem Wrocław na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” przez co najmniej 12 miesięcy. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoim wysmakowanym, wystylizowanym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na:
– taras;
– kuchnię;
– łazienkę;
– sypialnię;
– przedpokój;
– salon.
Z okien oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław roztacza się imponujący widok na panoramę miasta oraz Odrę. Warto w tym miejscu dodać, że wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław zostało umeblowane w wysokim standardzie. Tutaj klasyczna szarość przeplata się z mocnym akcentem kolorystycznym i nietuzinkowymi detalami dekoracyjnymi.

Mieszkanie na wynajem Wrocław poszczycić się może również elitarną lokalizacją w nobilitującej okolicy i prestiżowym apartamentowcu. Na wyciągnięcie ręki mamy tereny rekreacyjne do spacerów nad rzeką. uprawiania sportów pieszych i jazdy na rowerze. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa: punkty usługowe + sklepy. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15773)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...