Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż za 319 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) nadaje się od razu do zamieszkania. Wystawa okien w kierunkach północ-południe. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1994 roku o 5 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 65 mkw., usytuowanie na IV piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 4 908 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława).

Atrakcyjna lokalizacja na ciągle rozbudowującym się wielorodzinnym osiedlu mieszkaniowym to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława). Nieopodal mieści się zespół szkolno-przedszkolny z placem do aktywnego spędzania czasu, liczne supermarkety, gabinety lekarskie, punkty usługowe i placach zabaw.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– sypialnia
– pokój dla dziecka
– salon
– przedpokój
– wc
– łazienka
– loggia.
Warto nadmienić, że kuchnia przeszła remont i wyposażona została w sprzęt AGD. W łazience wanna, miejsce na pralkę oraz zabudowa na kosmetyki i wiele innych niezbędników łazienkowych. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) przynależy pomieszczenie piwniczne. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem. Zachęcam do kontaktu.

Przy konieczności finansowania zakupu tego mieszkania Wrocław (okolice, Oława) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-678)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...