Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem w cenie 2 200 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Fabryczna należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 50 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna znajduje się na I piętrze w budynku o 4 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek wybudowany został w 2007 roku. Rynek wtórny. Wystawa okien na południowy zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje przynależny garaż.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna kompletnie umeblowane i urządzone:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa http://opelz-blog.de/bokstaven-h/index.html , o co dba nowoczesny monitoring i strzeżony charakter osiedla. Na wyciągnięcie ręki znajduje się rozwinięta infrastruktura usługowa (gastronomia, sklepy, usługi, gabinety lekarskie itp.). Do Wrocławskiego Rynku można dojechać w mniej niż 10 minut autem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Mieszkanie do wynajęcia tylko na zasadzie najmu okazjonalnego ( gwarantowana notarialnie) co najmniej na rok.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15488)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
tel. +48 665 165 995
tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...