Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 3 940 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na ósmym piętrze, w 10-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 39 m2 i niedawny rok budowy 2012 z ciekawą ekspozycją okien na wschód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 3 940 zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca w pierwszej kolejności imponującymi widokami, jakie roztaczają się z jego okien i balkonu na rzekę. Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca również elitarną lokalizacją w nobilitującym budynku z lobby. W okolicy znajdziemy punkty usługowe, galerie handlowe, sklepy, apteki etc. Rodziny z małymi dziećmi docenią dodatkowo place zabaw oraz parki ze spacerowymi alejami. Osoby zmotoryzowane zainteresują z kolei miejsca parkingowe na podziemnym parkingu (dodatkowo płatne: 200 zł/m-c).

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca gustownie zaprojektowanym wnętrzem z funkcjonalnym układem pomieszczeń: przedpokój + sypialnia + balkon/taras + pokój dzienny + kuchnia + łazienka. Mieszkanie na wynajem Wrocław gwarantuje domownikom zarówno bezpieczeństwo (całodobowa ochrona + monitoring), jak i komfort (klimatyzacja). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-34)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...