Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 3 900 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajęcia. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest na szóstym piętrze. Ośmiokondygnacyjny budynek z 2016 roku z rynku wtórnego. Atrakcyjny metraż – mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście liczy 73,73 metra kwadratowego powierzchni. Wystawa okien na wschód – zachód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście gotowe do zamieszkania. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Dobre gatunkowo materiały wykończeniowe, atrakcyjna lokalizacja a także dobry standard wykończenia to najmocniejsze atuty mieszkania na wynajem Wrocław adresowanego głównie do wymagających klientów, ceniących szyk, elegancję oraz komfort. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście zapewnia wszystkim najmującym dużym poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście jest całkowicie wyposażone i umeblowane. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje miejsce postojowe w garażu podziemnym (200 zł miesięcznie). Dużą zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście jest też elitarna lokalizacja na terenie prestiżowej inwestycji, nieopodal wszystkich niezbędnych usług.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław tworzą: salon + hol + aneks kuchenny + łazienka + balkon + gabinet + sypialnia + wc. W pomieszczeniach zainstalowana jest klimatyzacja. Mocnym punktem mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście jest efektowne oświetlenie oraz aranżacja na najwyższym poziomie przez profesjonalnego architekta wnętrz.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15459)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel.+48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...