Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

luksusowe wnętrze mieszkania w Śródmieściu Wrocławia do wynajmuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie do wynajęcia za 4 000 zł/m-c w Śródmieściu Wrocławia. Mieszkanie liczy 64 metry kwadratowe powierzchni. Dwa pokoje, Pierwsze piętro w kamienicy. Mieszkanie zaprojektowane w całości przez architekta wnętrz. Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel mieszkania.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia – meble klasyczne z elementami nowoczesnymi, pochodzą od najlepszych, znanych, włoskich projektantów, oryginalna sztukateria, wszystkie sprzęty i instalacje najnowszego typu i energooszczędne. Mieszkanie do tej pory nie było wynajmowany, jest nowe, nieużywane. Doskonała lokalizacja – nieopodal malownicze, spacerowe tereny w okolicach Wyspy Słodowej, w tym Bulwar Słoneczny, około 5 min. piechotą do Rynku. Mieszkanie z możliwością doposażenia przez właścicieli wedle życzenie najemcy, zarówno w najwyższej jakości meble klasyczne (w tym z antykwariatu po całkowitej renowacji), jak i nowoczesne. Parking dla mieszkańców z tyłu budynku.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2998)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 05
Tel. +48 502 266 024
e-mail: i.jasinska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...