Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 419 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 70,67 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 5 929 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się na pierwszym piętrze w budynku o trzech kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek wybudowany został w 1936 roku. Rynek wtórny. Wystawa okien na 3 strony świata, północ, wschód i zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się dużym potencjałem – doskonałe jako inwestycja i lokata kapitału pod wynajem.  Sprzyja temu również wspominana już prestiżowa lokalizacja blisko centrum, wielu wyższych uczelni, przedszkola, szkoły etc. W sąsiedztwie 2 parki. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki przynależy piwnica o pow. 17,55 m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: balkon + przedpokój + salon + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (014-16060)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...