Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż w cenie 389 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. 62,02 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna . Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna mieści się na trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1984 roku o 11 kondygnacjach. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 272 zł. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna otwiera znakomita lokalizacja na terenie kameralnego osiedla z terenami zielonymi. Rynek w odległości około 20 minut. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna z pełną własnością, księga wieczysta bez obciążeń. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje postojowe miejsce tuż pod blokiem.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą:
– kuchnia
– taras
– salon
– korytarza
– łazienka z wc
– 2 sypialnie.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna wraz z piwnicą a także komórką lokatorską. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna zapewnia wszystkim swoim lokatorom poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom zewnętrznym. W cenie oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Fabryczna zawarto kuchnię i łazienkę. Zapraszam na prezentację mieszkania do  sprzedaży Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16038)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...