Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Budynek o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno duży poszukiwany na rynku metraż 50,8 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi.

Mieszkania wynajem, dolnośląskie, Wrocław w ramach słynnego programu: „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka
– wc
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Fabryczna są kompletnie umeblowane i wyposażone. Warto podkreślić, że do mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna przynależy przestronny piwnica.

Atrakcyjna lokalizacja ze sprawną komunikację w kierunku centrum oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych to kolejne z zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15564)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...