Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 2 750 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na II piętrze 6-kondygnacyjnego budynkuz korzystną wystawą okien w kierunku południowy zachód. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 2 750 zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2006 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 49,4 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wraz z garażem oraz komórką. Mieszkanie na wynajem Wrocław oczarowuje w pierwszej kolejności swoją doskonałą lokalizacją tuż przy pętli tramwajowej i przystanku autobusowym. Wokół cisza i spokój. Nieopodal liczne sklepy, punkty usługowe, stacje paliw oraz popularna restauracja szybkiej obsługi. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław kompletnie umeblowane. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa domofon.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny;
– balkon;
– kuchnia;
– przedpokój;
– sypialnia;
– łazienka.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie do wynajmu Wrocław na co najmniej 12 miesięcy. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15826)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...