Mieszkanie Wrocław (okolice, Smolec) do wynajęcia w cenie 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Smolec (okolice) do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane do wprowadzenia się przez nowych najemców na II piętrze. Rynek wtórny. Bardzo atrakcyjnie kształtuje się cena 2,2 tys. zł/m-c. Mieszkanie na wynajem Wrocław mieści się w 4-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław o wygodnym metrażu 36,33 m2. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim gustownie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie pomieszczeń:
– salon;
– balkon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– łazienka z wc.

Mieszkanie na wynajem Wrocław oczarowuje rewelacyjną lokalizacją na nowoczesnym osiedlu. Osoby posiadające samochód docenią na pewno przynależne miejsce postojowe. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 200 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15844)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...