Mieszkanie Wrocław okolice na wynajem w cenie 1 300 zł/miesięcznie

Mieszkanie https://becejprevoz.com/buchstabe-a/index.html , 2 pokoje, Wrocław okolice do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław okolice należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej jak na 2 pokoje powierzchni 29,52 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław okolice znajduje się na parterze kamienicy o 3 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na wschód. Mieszkanie na wynajem Wrocław okolice gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław tworzą:
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Salon wyposażony w narożnik, meblościankę oraz ławę, natomiast pokój w szafę oraz komody. Część kuchenna wyposażona w lodówkę, piekarnik elektryczny z elektrycznymi palnikami. W oknach zamontowane rolety wewnętrzne. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem.

Na uwagę zasługuje naprawdę doskonała lokalizacja gwarantująca szybki dojazd do dworca, wielu sklepów. restauracji, banków. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 700 zł. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-624)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...