Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 2,4 tys. zł/m-c. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 54 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wraz z przynależnym miejscem postojowym na ogrodzonym, wewnętrznym podwórku (w cenie). Mieszkanie na wynajem Wrocław poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją zaledwie kwadrans drogi od centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy sklepy, dyskonty, markety, apteki, szpital, szkołę, paczkomat, wyższe uczelnie etc.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym, zadbanym i eleganckim wnętrzem:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– balkon.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15734)

Kontakt:
e-mail: p.korczewski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...