Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajęcia w cenie 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na II piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 49,4 m2 i niedawny rok budowy 2006 z ciekawą ekspozycją okien na południowy zachód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 2,2 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym i umeblowanym wnętrzem:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław wraz z praktyczną komórką. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei garaż. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa domofon + elektroniczne chipy. Mieszkanie na wynajem Wrocław oferuje domownikom ładny widok z okien na wewnętrzne patio. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław oczarowuje swoją atrakcyjną lokalizacją. Wokół wiele sklepów, punktów usługowych, stacja paliw oraz restauracja fast-food znanej sieci. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie do wynajmu Wrocław na co najmniej 12 miesięcy. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15846)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...