Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 350 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Krzyki wynajem. 33,47 metra kwadratowego powierzchni, atrakcyjna cena oraz bezpieczne, pierwsze piętro to duże zalety tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Wystawa okien na południe. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Krzyki pochwalić się może również doskonałą lokalizacją w cichej, zielonej i spokojnej okolicy. Nieopodal znane centrum handlowe, wyższa uczelnia. Do Rynku na Starym Mieście jest około pięć kilometrów.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki bardzo słoneczne, jasne i widne. Warto podkreślić, że mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki jest całkowicie wyposażone i umeblowane: balkon + przedpokój + salon/sypialnia + łazienka + kuchnia. Dodatkowo do mieszkania na wynajem przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15445)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...