Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 2 500 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny przy tej liczbie pokoi metraż 76,17 mkw., I piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Kamienica wzniesiona w 1930 roku i liczy 2 kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na północ i południe. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.  Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Śródmieście: 2 sypialnie + garderoba + salon + kuchnia + balkon + łazienka. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście jest częściowo wyposażone w meble (na życzenie najemcy mogą być zabrane).

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście wraz z przynależnym ogrodem oraz dużym strychem, gdzie znajduje się suszarnia. Malownicza lokalizacja – mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście znajduje się w jednej z najpiękniejszych dzielnic miasta. Wokół niska, przyjazna zabudowa oraz dostępność terenów rekreacyjnych. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście mieści się w pobliżu kompletnej infrastruktury: szkoły, przedszkola, przychodni lekarskiej, licznych punktów usługowych etc. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście ekonomiczne w eksploatacji. Dodatkowo do końca roku internet i telewizja kablowa gratis.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Umowa najmu okazjonalnego. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3548)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...