Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 3 200 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na 13. piętrze, w 17-kondygnacyjnym drapaczu chmur. Wygodny metraż 47 m2 z ciekawą ekspozycją okien na południowy zachód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 3,2 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie na wynajem Wrocław gwarantuje domownikom nie tylko najwyższy komfort i wygodę (klimatyzacja), ale również poczucie bezpieczeństwa. Dużym udogodnieniem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław są aż 2 tarasy, przynależne miejsce postojowe oraz fenomenalny widok z okien na panoramę miasta. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław dedykowane zamożnym osobom, dla których najwyższy standard, prestiż, nowoczesny design oraz lokalizacja w ścisłym centrum to priorytety. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3,8 tys. złotych.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku: sypialnia + 2 tarasy + aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce parkingowe. Do długiej listy zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław koniecznie należy dodać bogate otoczenie handlowo-usługowo-oświatowe, port jachtowy i bazę gastronomiczno-rozrywkową. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14175)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Inne w tej kategorii...