Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 1 100 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście to 28 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest w 2-kondygnacyjnym budynku willowym. Ekspozycja okien w kierunku północnym. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście objęte znanym i cenionym przez klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Śródmieście:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
Wszystkie pomieszczenia i pokoje kompletnie umeblowane oraz wyposażone. Niewątpliwą zaletą jest wliczone w kwotę najmu miejsce postojowe w garażu.

Atrakcyjna, malownicza lokalizacja – mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście znajduje się w cichej, spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy. Do centrum można dojechać w zaledwie kwadrans. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15433)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...