Mieszkanie Wrocław sprzedaż w cenie 387 514 zł

 

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 10 473 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 37 mkw., usytuowanie na szóstym piętrze oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek o trzynastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + salon/sypialnia + łazienka + kuchnia. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca doskonałą lokalizacją w nowobudowanym apartamentowcu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław są wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Skontaktuj się z nami korespondencyjnie, podaj jego parametry, a my bezpłatnie doradzimy, jak to zrobić, by zminimalizować koszty. Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna/sprzedaży tego mieszkania Wrocław, gwarantujemy przygotowanie niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą, oferujemy obsługę formalnoprawną transakcji oraz efektywną, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2070)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...