Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż w cenie 200 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice, Oława) należą: doskonała lokalizacja w centrum miasta, nowoczesny projekt oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 34,4 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 5 814 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) znajduje się na II piętrze w budynku o 5 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na południowy wschód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) kompletnie umeblowane, czyste, zadbane i praktycznie urządzone. W trakcie remontu wymieniono wszystkie instalacje. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Nieopodal znajduje się szereg instytucji i obiektów usługowo-handlowych, szkoła, przedszkole, korty tenisowe oraz park. Zachęcam do kontaktu w celu dopytania o szczegóły oferty lub umówienia oglądania tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława).

W przypadku zakupu kredytowego tego mieszkania Wrocław (okolice, Oława) można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy ocenie zdolności kredytowej, oraz dobrania najkorzystniejszej oferty z wszystkich liczących się banków w Polsce. Współpracujemy z doświadczonymi i etycznie pracującymi pośrednikami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-652)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...