Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajmu w cenie 2 100 zł/miesięcznie

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać wygodny jak na dwa pokoje metraż 34 mkw., piąte piętro oraz wygodny rozkład. Budynek wzniesiony w 2019 roku i liczy siedem kondygnacji. Rynek pierwotny. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje miejsca parkingowe: przy budynku.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław Fabryczna są ciche, komfortowe i wygodne. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Wnętrze mieszkania Wrocław na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + balkon + sypialnia + łazienka z wc + kuchnia + przedpokój. Mieszanie na wynajem Wrocław Fabryczna poszczycić się może niezwykłym potencjałem – doskonałe do wynajęcia dla studentów.

Dużą zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna jest jego lokalizacja w pobliżu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej. Taka lokalizacja ponadto gwarantuje znakomity dojazd do każdej części miasta. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna w ramach znanego programu „0% prowizji od najmującego”. Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Warto zaznaczyć, że oferowane do wynajęcia Wrocław Fabryczna dotychczas nie było zamieszkałe. W razie wszelkich pytań umów się ze mną na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-68)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...