Mieszkanie Wrocław (okolice, Lubnów) na sprzedaż w cenie 199 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław (okolice, Lubnów), na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) liczy 93 metry kwadratowe powierzchni i wycenione zostało na 199 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 2 140 zł/m2. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) to na pewno korzystna ekspozycja okien oraz I piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 2 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zachwyca swoją ogromną powierzchnią oraz komfortowym wykończeniem wnętrza, gdzie znajdziemy:
– 3 sypialnie
– salon
– kuchnię
– łazienkę
– pomieszczenia strychowe
– przedpokój.
Dodatkowo do oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) przynależy połowa podwórka.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) imponuje również atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej miejscowości.  Nieopodal zajdziemy sklepy, szkołę, bibliotekę, kawiarnię kościół itp. Lokalizację wyróżnia bardzo ciepły klimat. Jest to teren niezalewowy. 100 metrów za stodołą rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na góry. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Pomagamy w zorganizowaniu finansowania – kredyty hipoteczne, inwestycyjne firmowe.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-124)

Kontakt:
e-mail: zabkowice@wgn.pl

Inne w tej kategorii...