Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 560 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 1980 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 45,6 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 12 281 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na północ – południe. Konkurencyjna cena 560 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na I piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław imponuje słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem z wygodnym rozkładem pokoi i pomieszczeń. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Dodatkowo nowy właściciel nie musi podpisywać żadnych umów, a mimo to otrzyma z naszej strony pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także gustownie zaaranżowanym i odremontowanym wnętrzem, kiedy to m.in. wymieniono instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, na ścianach położono gładzie, a na podłogach nowoczesne panele.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z przynależną piwnicą. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław ekonomiczne w eksploatacji. Do długiej listy zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław należy doliczyć fantastyczną lokalizacją w otoczeniu sklepów, dyskontów znanych sieci, punktów usługowych, poczty, bankomatów, placówek bankowych, restauracji etc. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią na pewno pobliskie korty tenisowe, rekreacyjne tereny nadodrzańskie, parki z alejami spacerowymi etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest domofon oraz spokojne sąsiedztwo. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – biura nieruchomości działającego na terenie Dolnego Śląska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (100-39)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...