Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 274 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław (okolice) sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 3 751 zł. Powierzchnia mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) to 73,04 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest na pierwszym piętrze. Budynek z 2001 roku o dwóch kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe.

Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależy piwnica o powierzchni 7,79 mkw. Kolejną zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) jest jego znakomita lokalizacja nieopodal wielu sklepów, banków, parków oraz restauracji. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) o dużym potencjale, które świetnie nadaje się jako zakup inwestycyjny pod dochodowy wynajem.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje mieszkania Wrocław (okolice) na sprzedaż poszczycić się mogą wysokim standardem oraz wykończeniami z najlepszej klasy materiałów. Wszystkie okna PCV. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Wnętrze tworzą: salon + wc + 2 sypialnie + łazienka z wc + kuchnia + przedpokój.

Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad 20 bankami. (155-431)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...