Mieszkanie Wrocław Psie Pole na sprzedaż w cenie 590 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 49,45 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 590 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 11 931 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 2012 roku. Kolejny atut mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno lokalizacja na I piętrze. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław niezwykle przytulne i słoneczne. Mieszkanie na wynajem Wrocław doskonale nadaje się dla pary bądź singla. To także znakomita propozycja zakupu inwestycyjnego. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– balkon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław ogrzewane gazowo. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa domofon. Pasjonacie nowoczesnych technologii docenią światłowód. Mieszkanie na wynajem Wrocław oczarowuje swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Rodziny posiadające samochód zainteresują liczne miejsca parkingowe pod budynkiem. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno do centrum, jak i AOW. W okolicy nie brakuje bogatego zaplecza handlowo-usługowego: sklepów, marketów, gastronomi, aptek, przedszkoli. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-973)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...